Rozpoczęliśmy Nabożeństwa Fatimskie
Rozpoczęliśmy Nabożeństwa Fatimskie

Rozpoczęliśmy Nabożeństwa Fatimskie

Nabożeństwo Fatimskie – maj 2026

13 maja w naszej parafii rozpoczęliśmy tegoroczny cykl Nabożeństw Fatimskich, które będą nam towarzyszyć każdego miesiąca aż do 13 października – dnia zakończenia objawień Matki Bożej w Fatimie.

Nabożeństwo fatimskie jest szczególnym czasem modlitwy i odpowiedzi na wezwanie Maryi, która podczas objawień w 1917 roku prosiła o modlitwę różańcową, pokutę i nawrócenie serca. To piękna okazja, by zatrzymać się na chwilę, zawierzyć siebie i swoich bliskich Matce Bożej oraz wspólnie modlić się o pokój w naszych sercach, w Ojczyźnie i na całym świecie.

Nasze spotkania rozpoczynamy każdego 13. dnia miesiąca o godz. 19.00 Mszą Świętą, po której odbywa się nabożeństwo fatimskie – wspólna modlitwa różańcowa oraz procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. To wyjątkowy moment modlitwy, skupienia i pięknego świadectwa wiary naszej parafialnej wspólnoty.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami podczas pierwszego tegorocznego nabożeństwa, i już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania. Niech ten czas stanie się dla nas wszystkich drogą bliżej Maryi, a przez Nią – bliżej Jezusa.

Zachęcamy także do obejrzenia kilku ujęć z procesji wokół kościoła.