Imieniny ks. Wojciecha, Marka i Jerzego
Imieniny ks. Wojciecha, Marka i Jerzego

Imieniny ks. Wojciecha, Marka i Jerzego

Imieniny ks. Wojciecha, Marka i Jerzego

23 kwietnia podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 modliliśmy się w intencji naszych kapłanów: ks. Wojciecha, ks. Marka i ks. Jerzego, dziękując Bogu za ich życie, powołanie i posługę.

Podczas Eucharystii przedstawiciele wspólnot parafialnych złożyli solenizantom serdeczne życzenia, wyrażając wdzięczność za ich obecność, duszpasterską troskę i codzienne świadectwo wiary.

Choć ks. Jerzy nie mógł być z nami osobiście i łączył się z nami duchowo z Krzeszowic, gdzie przebywa po operacji nogi, pamiętaliśmy o nim szczególnie w modlitwie i serdecznych życzeniach. O poranku księża odwiedzili ks. Jerzego w ośrodku, by osobiście przekazać mu życzenia, okazać bliskość i zapewnić o naszej pamięci oraz modlitwie. Gości miał przez cały dzień.

Naszym Drogim Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa, pokoju serca, siły w kapłańskiej służbie oraz nieustannej radości płynącej z bycia blisko Boga i ludzi.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowego filmiku, który pozwoli wrócić do tych pięknych chwil wspólnej modlitwy i świętowania.