Imieniny ks. Szymona
16 maja o godz. 18.00 zgromadziliśmy się na wspólnej Eucharystii, aby modlić się w intencji ks. Szymona z okazji jego imienin.
Był to piękny czas wdzięczności za dar jego życia, kapłańskiego powołania oraz codziennej posługi w naszej parafialnej wspólnocie. Podczas Mszy Świętej powierzaliśmy Bogu jego drogę, prosząc o potrzebne łaski, zdrowie, siłę i radość w realizowaniu kapłańskiej misji.
Po Eucharystii przedstawiciele grup i wspólnot parafialnych złożyli ks. Szymonowi serdeczne życzenia, dziękując mu za jego otwartość, życzliwość, obecność pośród nas oraz zaangażowanie – szczególnie w towarzyszenie młodym i budowanie relacji we wspólnocie.
Drogi Księże Szymonie, dziękujemy za Twoje „tak” wypowiedziane Bogu i ludziom. Niech Chrystus prowadzi Cię każdego dnia, umacnia w powołaniu i obdarza pokojem serca, a Matka Boża otacza Cię swoją opieką.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspólnie modlili się tego dnia i tworzyli atmosferę wdzięczności oraz duchowej bliskości.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.





























